KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15339053
nr 1533 9053
Carl Johnson, Stilleben. Signerad, daterad 1896. Olja på pannå, 62x40 cm, yttermått inklusive ram: 74x53 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 10 april 2023
kl 20:49:47
6/4 09:41:08
700 kr
8/4 20:35:46